TAG ARTIST


" Venované všetkým ne-umelcom ktorý nepoznajú emócie, 
pretože aj tak si toto neprečítajú .. " 


V dnešnej dobe, kedy každý človek skrýva svoje city len preto, aby ho niekto iný nezosmiešnil za to že nejaké prejavuje, mi to príde smiešne, že každý považuje za normálne mať chladnú tvár.
 Našťastie sa denno-denne stretávam s umelcami. Či je to hudobník, sochár, DJ, maliar, fotograf ... 
V tvorbe každého umelca nájdeš emócie. Emóciu môžem prirovnať k impulzu,  môže byť menší aj väčší, príjemný alebo naopak mrazivý. Príde mi to tak, že ľudia svoje pocity radšej píšu, neviem či je to tým že sa navzájom nepočúvame, ale určite je niečo pravdy na starom dobrom " ked'chceš vedieť rozprávať, nauč sa počúvať. " Dôkazom sú básnici, textári, spisovatelia .. Podľa môjho skromného názoru sú to práve oni od ktorých sa učíme počúvať, či už cez básničky, knihy či v neposlednom rade pesničky. 
Okej, Zamerajme sa teda na hudbu. Nepoznám človeka ktorý nemiluje a nepočúva hudbu. 
Je to snád' jediná vec ktorá nás spája. Ja som typ človeka ktorý počúva hudbu stále ked' sa dá. Milujem slovenskú a českú tvorbu, je to jedna z vecí na CZ a SK, na ktorú som pyšná. Text v ktorom sa nájdeš a sprevádzajúca hudba ktorá ti otvorí šuplík emocii v srdci je požehnaním tohto sveta a dôkazom že umelec je v tomto prípade píštalkár a jeho obdivovatelia sú jeho žiaci. Pri tejto príležitosti Vám chcem posunúť dvoch ľudí, ktorý dali dokopy rok a pol práce. Majself & Grizzly. Pred pár dnami vydali album s názvom TRIP. Celý život sa riadim emociami a musím povedať že z tohto albumu mám tie najhlbšie a najlepšie pocity zatiaľ. A to som už počula veľa albumov. Jednotlivé pesničky vo mne vyvolávajú plač, radosť, hrdosť, silu ísť ďalej, vieru že aj ked' sme všetci tak rozdielny, spájajú nás zlomene decké srdcia v dospelích telách. Tento album vo mne nechal tak veľkú stopu, že ma v momente kopla múza o 1 ráno že si to proste zaslúži článok sám o sebe. Hudba mi spôsobila to, že ked' ju nepočujem, hrá mi v hlave, a ten text sa zapísal do knihy v srdci. 
 AK TI HUDBA SPÔSOBUJE ZIMOMRIAVKY, VIEŠ ŽE SI NAŠIEL VIAC AKO SI HĽADAL..INSTAGRAM: Majself: https://www.instagram.com/majself_neptun Grizzly: http://instagram.com/grizzlybeatz
Komentáre

Obľúbené príspevky